Koncert Na Basenie 1997

I Ching & MWNH
October 27, 2016
Perfect od 1994
October 27, 2016
I Ching & MWNH
October 27, 2016
Perfect od 1994
October 27, 2016

W 1997 r. odbywał się w Toronto Polish Day na prestiżowej scenie Molson Amphitheatre. Scena na 16 tys. ludzi (9 pod dachem a 6 na trawie). Organizatorzy prosili mnie abym załatwił wykonawców z Polski, bo nikt z nimi nie chciał gadać. Ja znałem wszystkich. Wynegocjowałem przyjazd ekipy z Teatru Buffo z musicalem “Do grającej szafy grosik wrzuć”. Dodatkową atrakcja był udział Wojtka Manna i Krzyśka Materny. Ale wtedy wycofał się jako sponsor LOT. Ekipa liczyła 23 osoby więc same bilety kosztowałyby ok. 39 tys.

Trzeba było szybko zmienić plany. Przeprosiłem się z Perfectem. Załatwiłem im granie u Leszka Świerszcza w Cricket Club (New Jersey) i występ na Polish Day. Chętnie się zgodzili. Przy okazji były moje 44 urodziny. Zorganizowaliśmy party na basenie u Agaty Cybuli, dentystki, fanki kapeli. Perfect zagrał pierwszy raz w swojej historii na prywatnej imprezie. Było gorąco. Dużo kobiet wylądowało w basenie nie zdążywszy się rozebrać. Bar był wzięty. Koncert wspaniały.

Koncert Na Basenie 1997
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Read more