Perfect ma już 40 lat

Ghost Writer
December 19, 2010
Ghost Writer
December 19, 2010

Witam wszystkich fanów zespołu Perfect, ludzi którzy go przez 40 lat tworzyli i tych którzy z zespołem wspólpracowali. Postaram się przybliżyć historię zespołu tak jak ja ją pamiętam. Jeśli coś przekręce lub o czymś zapomnę proszę mnie sprostować. Mój e-mail: art@zecernia.ca

Mieszkam od 30 lat w Kanadzie. Cały czas jednak coś wspólnego z zespołem mam. W 1993 roku udało mi się ich tu reaktywować i od tej pory grają nieprzerwanie przez ostatnie 27 lat. Zagrali tu w 1997 r. dla  9 tysięcy ludzi w Molson Amphitheatre (Toronto) na wielkiej imprezie Polish Day. 9 kwietnia 2010 r. zorganizowałem z Markiem Kornasiem koncert z okazji 30 lecia zespołu. W marcu 2018 r. miał miejsce Perfect North American Tour – Toronto-Chicago-New York. Zespołowi towarzyszyła Patrycja Markowska.

Seweryn Reszka

 

Perfect ma już 40 lat
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Read more